Напрями роботи

Проведені заходи 27 вересня на базі районного методичного кабінету відділу освіти
Сьогодні, 27 вересня на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації керівники закладів освіти району, Селятинської, Конятинської та Усть – Путильської ОТГ, а також особи, до обов’язків яких належить забезпечення та виконання заходів цивільного захисту та пожежної безпеки пройшли навчання, яке проводилось представниками  Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області. По закінченню навчання, слухачі отримали посвідчення про проходження навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки. Опісля, відбулась нарада за участю керівників закладів освіти району. В ході наради було розглянуто наступні питання: 1.Про працевлаштування випускників 9-х та 11-х класів ЗЗСО району. 2.Про підсумки організації та проведення літнього оздоровлення дітей влітку 2018 року. 3.Про забезпечення підручниками на новий навчальний рік закладів освіти району. 4.Про організацію та проведення атестації педагогічних працівників в 2018/2019 навчальному році.  
>> Далее

Відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів
Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та з метою повного забезпечення учнів шкіл району підручниками, сьогодні, 12 вересня 2018 року, на базі районного методичного кабінету відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів з питань перерозподілу підручників. В семінарі взяли участь бібліотекарі шкіл району та Селятинської ОТГ. В ході семінару було проаналізовано кількісний склад підручників для кожного класу в розрізі навчальних предметів. Також бібліотекарями були здійснені відповідні операції з перерозподілу підручників відповідно до вимог бібліотечного та бухгалтерського обліків бібліотечних фондів, оформлення відповідних документів згідно з чинним законодавством.    
>> Далее

Відбулася інструктивно-методична нарада з заступниками директорів з навчальної роботи
В четвер, 23 серпня 2018 року, на базі РМК відділу освіти, молоді та спорту відбулася інструктивно-методична нарада з заступниками директорів з навчальної роботи з питань початку роботи 2018/2019 навчального року в умовах реалізації Концепції Нової української школи, організації методичної роботи, аспектів впровадження наскрізних змістовних ліній в освітній процес Нової української школи. На завершення інструктивно-методичної наради було підведено підсумки, відбувся обмін думками.    
>> Далее

Інструктивно-методичні наради шкільних бібліотекарів, вчителів біології, хімії, початкових класів
22-23 серпня  2018 року продовжили свою роботу інструктивно-методичні наради щодо організації освітнього процесу закладів загальної середньої освіти в 2018/2019 навчальному році на базі Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів – шкільних бібліотекарів, вчителів біології, хімії, початкових класів. Упродовж нарад освітяни мали змогу отримати інформацію про науково-методичний супровід викладання навчальних дисциплін у системі освіти Путильського району та рекомендації методичної роботи в 2018/2019навчальному році. Вчителі перших класів взяли участь у вебінар нараді за участю автора підручника з української мови М. Захарійчук.  
>> Далее

Триває робота інструктивно-методичних нарад щодо організації освітнього процессу у 2018/2019 навчальному році
На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Путильської райдержадміністрації від 08.08.2018 року №30 «Про організацію і проведення серпневої конференції працівників освіти» з 20 серпня 2018 на базі Путильської гімназії та Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися інструктивно-методичні наради вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, українознавства, іноземних мов та предметів художньо-естетичного циклу( художньої культури, музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, мистецтва). Впродовж нарад вчителі отримали інформацію про основні зміни та стратегічні напрямки освітньої галузі у новому навчальному році, обговорили проблеми та перспективи освітньої роботи в умовах «Нової української школи». Розглянули методичні рекомендації щодо викладання предметів у 2018/2019 н.р.  
>> Далее

Відбулося засідання виїзної методичної студії з проблеми «Формування освітньої програми ЗЗСО»
21 червня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту відбулося засідання виїзної методичної студії з проблеми «Формування освітньої програми ЗЗСО» для заступників директорів з навчальної роботи Путильського району, Конятинської, Селятинської, Усть-Путильської ОТГ за участю Галини Іванівни Артименко, методиста НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО. Учасники методичної студії детально ознайомились з порядком формування освітньої програми, як єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями результатів навчання.  
>> Далее

Підготовка вчителів початкових класів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 навчальному році.
4 червня 2018 року розпочала роботу третя очна сесія підготовки вчителів початкових класів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 навчальному році. Відповідно до регіонального графіка навчання вчителів Путильщини відбувається на базі Вижницького району. Навчанням охоплено 26 педагогів, які з 1 вересня розпочнуть роботу у Новій українській школі. В перший день педагоги ознайомились з особливостями викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ», особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів, педагогікою партнерства. Отримали практичні поради щодо організації освітнього середовища в умовах НУШ. Другого дня ознайомились з формуванням духовних цінностей у молодшому шкільному віці, з основами інклюзивного навчання та з дослідженнями, соціальними навичками інтегрованого курсу «Я досліджую світ».
>> Далее

Засідання районного методичного об`єднання вчителів німецької мови закладів загальної середньої освіти Путильського району та Селятинської сільської ради/ОТГ
15 травня 2018 року на базі районного методичного кабінету проведено засідання районного методичного об`єднання вчителів німецької мови закладів загальної середньої освіти Путильського району та Селятинської сільської ради/ОТГ з проблеми: «Розвиток навичок письма на уроці німецької мови». Учасники засідання опрацювали питання теоретичного блоку «Розвиток навичок письма на уроці німецької мови» та мали можливість брати участь у наступних видах роботи, які підготувала і провела Генцар Т.Д., керівник РМО вчителів німецької мови: Практичне заняття. Навчання письма. Підготовка до ЗНО з німецької мови. Комунікативний тренінг. Розвиток комунікативних компетентностей на уроці німецької мови. Під час круглого столу Гончарюк І.Д., методист РМК відділу освіти, молоді та спорту та Генцар Т.Д., керівник районного методичного об’єднання вчителів німецької мови проаналізували результати участі учнів освітніх закладів у II та III етапах Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. Присутні вчителі обговорили особливості викладання німецької мови у 1 класі Нової української школи в наступному навчальному році.
>> Далее

Засідання районного методичного об`єднання вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти Путильського району та Селятинської сільської ради/ОТГ
10 травня на базі Сергіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено засідання районного методичного об`єднання вчителів трудового навчання закладів загальної середньої освіти Путильського району та Селятинської сільської ради/ОТГ з проблеми: «Розвиток творчої компетентності учителя через застосування проектних технологій на уроках трудового навчання. Захист проектів з трудового навчання». Знайомство із навчальним закладом розпочалось з візитки  та презентації роботи школи, яку представили учні закладу та Пентюк І.П., заступник директора з НВР. Учасники засідання мали можливість відвідати такі заходи: Урок трудове навчання в  6 класі (Обслуговуючі види праці). Тема: Захист проекту «Декоративні квіти». Проводила вчитель трудового навчання Дроняк Г. В. Майстер-клас. Технології. (Технічні види праці) 8 клас. Тема: Електромонтажні роботи. Проводив вчитель трудового навчання Прокопюк В.І. Виховний захід. Театралізоване дійство «Суд над аплікацією». Керівник Несторяк І. Ю., вчитель трудового навчання, заступник директора з виховної роботи.
>> Далее

Відбувся семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти району з проблеми «Українська компетентність керівника – запорука успішного функціонування закладу»
26 квітня 2018 року на базі Сергіївського ЗЗСО відбувся семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти району з проблеми «Українська компетентність керівника – запорука успішного функціонування закладу». Відкриття районного семінару-практикуму відбулося під головуванням в.о.завідувача сектора управління в сфері освіти райдержадміністрації Горбан С.В. Увазі учасників семінару було запропоновано виховний захід «Біль Чорнобиля». Час роздумів», на якому шанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та розповіли про трагічні наслідки. Даний захід підготувала Вовк Юлія Михайлівна, класний керівник 6 класу. Вовк В.М., директор Сергіївського ЗЗСО презентував освітнє середовище школи, поділився досягненнями педагогів, учнів в різних конкурсах, олімпіадах. Присутні відвідали одну паралель уроків: природознавство, 2 клас; культура добросусідства, спецкурс 3 клас (вчителі початкових класів Генцар А.І., Нестор С.Ю.); математика, 5 клас (факультативне заняття) (вчитель математики Кимович М.О.); урок з елементами білінгвального навчання, 7-Б клас, (Прокоп’юк П.В., вчитель української мови та літератури, Генцар Т.Д., вчитель німецької мови). Поліщук Ю.Г., практичний психолог школи провела з учнями, батьками, вчителями практичне заняття з елементами тренінгу «Формування іміджу закладу загальної середньої освіти в сучасних умовах».
>> Далее